Konkurs na infografikę

Informacje o konkursie

Zapraszamy do udziału w konkursie na infografikę  „Wizualne komentarze” towarzyszącemu Konferencji „Architektura informacji jako dyscyplina akademicka (AIDA)”, która odbędzie się w dniach 5–6 czerwca 2018 r. w Audytorium im. W. Danka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

I miejsce: serwer plików Synology DiskStation DS218j

II miejsce: Tablet Graficzny Huion 1060 PLUS;

Wyróżnienia: nagrody książkowe ufundowane przez Wydawnictwo Znak i Główną Księgarnię Naukową w Krakowie; oraz inne nagrody rzeczowe.

Założenia konkursu

Proponujemy kilka tematów infografik:

1. Architekt informacji – zawód przyszłości;
  2. Zanieczyszczenie powietrza;
  3. Problemy i zagrożenia społeczeństwa informacyjnego;
  4. Temat wolny.

Format pracy

Infografiki prosimy projektować w formacie A1 (nagrodzone i wyróżnione prace zostaną wydrukowane przez Organizatora). Na adres e-mail organizatora trafiają pliki projektów w formacie pdf.

Terminy

• 20.05.2018 r. – nadsyłanie prac w formacie pdf, na adres: wizualnekomentarze_aida@up.krakow.pl
  • 24.05.2018 r. – ogłoszenie prac zakwalifikowanych do kolejnego etapu
  • 31.05.2018 r. – rozstrzygnięcie konkursu za pomocą głosowania na profilu Konkursu na Facebooku.

Ważne informacje

Student bądź zespół studentów może zgłosić do Konkursu więcej niż jedną infografikę. Zgłaszane do Konkursu infografiki muszą być tworzone z poszanowaniem i przestrzeganiem praw autorskich innych twórców. Autor wyróżnionej pracy zgadza się na jej opublikowanie na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska (CC BY-NC-ND 3.0 PL) http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/pl/

Sponsorzy konkursu