Firma MOL sponsorem konferencji


Firma MOL  Sp. z o.o. dołączyła do grona naszych partnerów.

Spółka mieści się w Gdyni. Należy do największych w Polsce producentów systemów informatycznych przeznaczonych dla bibliotek dostarcza oprogramowanie uwzględniające konkretne potrzeby bibliotekarzy i użytkowników.
Zajmuje się również szkoleniami w postaci warsztatów i webinariów.

IA Institute partnerem konferencji

Miło nam poinformować, iż Instytut Architektury Informacji (Information Architecture Institute) został sponsorem konferencji. Information Architecture Institute jest organizacją non-profit skupiającą wolontariuszy. Jej głównym celem jest uczynienie świata informacji bardziej przejrzystym i łatwiejszym w użyciu, poprzez poprawę sposobu, w jaki ludzie poznają, ćwiczą i uczą architektury informacji.

Organizacja powstała w 2002 r. początkowo pod nazwą Asilomar Institute for Information Architecture. W 2006 r. zmieniono nazwę na Institut Architektury Informacji.

Firma Waynet sponsorem konferencji

Firma Waynet E-commerce Solutions dołączyła do grona naszych partnerów.

Spółka mieści się w Krakowie. Działa w branży UX/E-commerce/IT. Zajmuje się m.in.: konsultingiem i szkoleniami, integracjami e-commerce, mobile e-commerce, wdrożeniami omnichannel, audytami i wdrożeniami e-commerce, projektowaniem i badaniami UX,  platformami B2B.

Od 2013 współpracuje z Instytutem Nauk o Informacji Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie .

 

Więcej: https://waynet.pl/

Gość specjalny z IA Institute

Miło nam poinformować, iż na naszej konferencji będziemy gościć Krispian Emert – Dyrektor ds. Edukacji Instytutu Architektury Informacji (Information Architecture Institute). Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe w projektach User Experience.  Uczestniczyła we wszystkich etapach procesu projektowego – od strategii i koncepcji poprzez produkcję i implementację. Pracowała w wielokrotnie nagradzanych agencjach i wiodących światowych markach, w tym Microsoft, Thompson Reuters, ING i Toyota. Krispian Emert jest instruktorem architektury informacji w Vancouver Film School. Występuje z referatami i prezentacjami nt. strategii UX na warsztatach, konferencjach i uczelniach.

Źródło: https://www.iainstitute.org/board/current

Firma Aleph Polska sponsorem konferencji

Miło nam donieść, iż firma ALEPH Polska została partnerem naszej konferencji.
Spółka jest dystrybutorem produktów firmy Ex Libris w Polsce. Na rynku oprogramowania dla bibliotek działa od 1992 roku, od marca 2001 roku pod nazwą ALEPH Polska Sp. z o.o.